ART Gallery

Informace

Naše úspechy

Ručne maľované obrazy Davillo predávame a maľujeme už viac ako 12 rokov. Za tú dobu sme už nazbierali veľa úspechov a radi by sme sa s Vami o tie najlepšie podelili :)

Medzi zatiaľ naše najväčšie úspechy radíme zákazníka Michala Davida, ktorý si od nás nechal namaľovať obraz, pozval nás k osobnému odovzdanie a montáži na stenu. Konštatovanie bolo veľmi príjemné. Pán Michal, je naozaj skvelý človek a aj napriek jeho veľkú slávu sa k nám správal veľmi kamarátsky. Sme radi, za toto stretnutie s tak veľkým umelcom!


 

Ako ďalší náš veľký úspech bol obraz maľovaný na zákazku pre slovenský olympionik Marcela Lomnického. Kontaktoval nás pre náš štýl maľby a jeho predstava bola namaľovať v tomto štýle abstraktný obraz, na ktorom budú znázornené logá olympijských hier, na ktorých mal svoju účasť. Obraz bol nad jeho očakávania a bol veľmi spokojný. Veľmi nás to teší a sme radi za túto skúsenosť.

Ďalšie zaujímavá práca, ktorú nám zadala jedna veľká IT firma Huat a.s. z Prahy bola naozaj oriešok. Obraz bol do relaxačnej zóny personálu firmy. Mali veľa požiadaviek, ktoré chceli všetkých do obrazu zakomponovať. Nakoniec sme ale vytvorili niečo unikátne ako je zakomponované logo firmy ich úspechy a zároveň záľubám, ktorým sa venujú vo voľnej chvíli, ako sú napríklad loptové hry, cestovanie, jedlo a popíjanie dobrých drinkov a to všetko v abstraktnom poňatí. Všetci boli z diela veľmi nadšení a my radi za ďalšie skúsenosť.

Naše obrazy tiež visí v mnohých iných priestoroch. Ako sú napríklad reštaurácie, kancelárie, kozmetické salóny a v mnohých ďalších interiéroch, kde môžete napríklad naše obrazy Davilla vidieť naživo. Príkladom je reštaurácia Fascila na adrese: Hradec Králové, ulice Nerudova 18/39. V tejto modernej reštaurácii uvidíte naše obrazy a zároveň sa skvele nadlábnete :) www.restauracefascila.cz

Ďalšie priestory, kde visí naše obrazy je napríklad právne kanceláriu v hlavnom meste Praha. Tu je vidieť, že aj veľké formáty v tak malom priestore ako je chodba, sú perfektným a nadčasovým doplnkom.