ART Gallery

Informace

Obrazy na zákazku

Páči sa Vám naše obrazy Davillo ale chceli by ste namaľovať obraz v inom formáte, upraviť farby alebo namaľovať úplne niečo iné? Tu Vám stručne popíšeme čo všetko náš ateliér umožňuje.

1. Zmena farieb. Páči sa vám nejaký obraz na našich stránkach ale nevyhovuje vám farebné prevedenie? Žiadny problém. Obraz vám namaľujeme podľa vašich predstáv.

 

Príklad:

A) Zmena farby - Páči sa Vám čiernobiely obraz s červenými kruhmi ale potrebujete kruhy v zelenej farbe? Jednoducho nám napíšte email, že potrebujete tento obraz s použitím zelené miesto červené. Ako zistíme, ktorý odtieň potrebujete? Jednoducho, farbu nájdite na nejakom inom obraze na našich stránkach a my farbu použijeme.

 

B) Zmena celé farebné kombinácie - Pokiaľ sa Vám páči nejaký obraz (vzor) ale viac sa vám hodí farebná kombinácia iného obrazu. Jednoducho nám napíšte, že potrebujete napr. Obraz M004 vo farbách obrazu M064.

 

C) Vlastné farebná kombinácia - Pokiaľ chcete obraz vo farbách podľa vlastnej predstavy, kontaktujte nás a niečo spolu vymyslíme.

 

2. Iný rozmer. Ak ste si vybrali obraz, ale nevyhovuje vám žiadna z veľkostí, obraz vám môžeme namaľovať v akomkoľvek formáte.

Príklad:

A) Zmena formátu - Máte na obraz vyhradené presné miesto, do ktorého obraz chcete zavesiť? Vyrobíme na zákazku plátno, presne podľa Vašich požiadaviek na ktorej obraz namaľujeme.

 

B) Zmena prevedenia - Páči sa Vám jednodielny obraz, ale chcete maľbu vo viacdielne prevedení. Nie je problém namaľovať z jednodielneho viacdielny.

3. Podobný obraz. Máte veľa priestoru, ale chcete napríklad 3 obrazy a chcete každý iný? Môžeme Vám namaľovať jeden obraz (vzor) vo viacerých prevedení.

 

 

4. Maľba na zákazku. Zaujalo Vás, ako maľujeme a chcete namaľovať niečo podľa vlastnej predlohy? Kontaktujte nás.

 

5. Abstrakcia na zákazku z fotografie priamo od umelca Davillo

Milujete moderné umenie, ale chcete, aby abstrakcie nebola len púhymi tvary, obrysy alebo rôzne škvrny farby? Náš majster a zakladateľ galérie Davillo, Vám namaľuje abstrakciu, takmer z akejkoľvek fotografie.